Závesný pult s dvoma umývadlami 1200x254x550 mm, nerez mat 13071.2.S
Závesný pult s dvoma umývadlami 1200x254x550 mm, nerez mat 13071.2.S
| Výrobca: | Výrobca: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-13071.2.S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 120x25,4x55 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 254 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 10.8000 kg |
| EAN | 8435368809934 |
| Taric | 94039910 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
Senzorová stojanková batéria 24V DC, chróm PS781
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), chróm PS782
expedícia do 8 dní262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
1 835,50 €
Pri platbe vopred iba 1 741,00 €
Mohlo by vás zaujímať
924,68 €
Pri platbe vopred iba 877,00 €
Závesné náustok 300x143x300 mm, nerez lesk 10023.B
na objednávku437,27 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €
1 860,40 €
Pri platbe vopred iba 1 765,00 €

