ZENITH nerezový drez 60x45cm, meď mat ZN6045PG
ZENITH nerezový drez 60x45cm, meď mat ZN6045PG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ZN6045PG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 60x19x45 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Měď |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Horní montáž, Do roviny, Spodní montáž |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Minimální šířka dřezové skříňky | 600 mm |
| Odkládací plocha | Není |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Balení neobsahuje | Sifon |
| Hmotnost / ks | 5.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913964459 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 8 let |
.
| Odtieň drezu | hnědá |
Príslušenstvo
13,38 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
13,38 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALPINA - obdĺžniková sprchová vanička akrylátová 120x80x5, 5cm OLBVANACALP128
do 10 dní v e-shope257,53 €
SANSWISS LIVADA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺž.80x120x3,7 cm, biela W20AL08012004
expedícia do 12 dní355,47 €
Pri platbe vopred iba 329,00 €
Mexen Hugo obdĺžniková sprchová vanička SMC 120 x 80 cm, čierny kameň - 42758012
expedícia do 10 dní181,62 €


