ZIG vykurovacie teleso 500x1334 mm, 490 W, antracit ZG513A
ZIG vykurovacie teleso 500x1334 mm, 490 W, antracit ZG513A
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ZG513A |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ZIG |
| Rozmer | 500x1334 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1334 mm |
| Objem | 6.30 l |
| Farba | Antracit |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Dizajnové |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 500 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 470 mm |
| Výkon | 490 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 13.3880 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913879081 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | antracit |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Príslušenstvo
7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
GIANLUCA vykurovacie teleso 500x1350mm, biela mat
expedícia do 8 dní341,19 €
Pri platbe vopred iba 324,00 €
METRO vykurovacie teleso 600x1510 mm, čierna mat IR420TB
expedícia do 8 dní238,02 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
SILVANA vykurovacie teleso 500x1236 mm, čierna mat IR154B
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €


