ZIG vykurovacie teleso 600x1334 mm, čierna mat ZG613B
ZIG vykurovacie teleso 600x1334 mm, čierna mat ZG613B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ZG613B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ZIG |
| Rozmer | 600x1334 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1334 mm |
| Objem | 7.16 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Dizajnové |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 600 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 570 mm |
| Výkon | 601 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 14.6800 kg |
| EAN | 8590913926327 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Príslušenstvo
170,06 €
Pri platbe vopred iba 161,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 600 W, čierna mat KTX-B-600
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
CUBE pripojovacia sada ventilov ručná rohová, čierna mat CP4510BS
expedícia do 8 dní255,82 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SOPHINA vykurovacie teleso 600x1215mm, čierna mat IR702
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
TABELLA OPEN vykurovacie teleso 590/1490, čierna mat MI1457
expedícia do 8 dní604,47 €
Pri platbe vopred iba 573,00 €


