ZOE keramické umývadlo 37x9x18 cm, otvor pre batériu vľavo AR496
ZOE keramické umývadlo 37x9x18 cm, otvor pre batériu vľavo AR496
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR496 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SMALL |
| Rozmer | 37x9x18 cm |
| Šírka | 370 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hĺbka | 180 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadielko (malé) |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 7.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913891304 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, DN32mm nízky, chróm 151.211.1
expedícia do 8 dní22,18 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Podobný tovar
AMAROK umývadlo 40x11x22cm, liaty mramor, biela, batéria vľavo AR400
expedícia do 8 dní95,35 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Mohlo by vás zaujímať
172,29 €
Mexen C11 doskový radiátor 500 x 2000 mm, bočné pripojenie, 1593 W, biely - W411-050-200-00
expedícia do 10 dní119,86 €


