ZOOM BLACK sprchové dvere do niky 700mm, číre sklo, ľavé ZL4715BL-01
ZOOM BLACK sprchové dvere do niky 700mm, číre sklo, ľavé ZL4715BL-01
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL4715BL-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM BLACK |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 697 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Instalační šířka od | 685 mm |
| Instalační šířka do | 715 mm |
| Vlastnosti | Otevírání vně i dovnitř, Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 31.5000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913978425 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
Doporučujeme přikoupit
MANUS BLACK nerezový sprchový kanálik s roštom ONDA, 650x130x55mm GMO12B
expedícia do 8 dní273,88 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF22 radiátor 500x1300, bočné pripojenie, 1774 W, antracit W422F-050-130-66
na objednávku306,66 €
Mexen Flat CF22 radiátor 500x600, bočné pripojenie, 819 W, biely W422F-050-060-00
expedícia do 10 dní113,44 €
316,85 €


