ZOOM sprchové dvere skladacie 700mm, číre sklo, ľavé ZL4715L
ZOOM sprchové dvere skladacie 700mm, číre sklo, ľavé ZL4715L
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL4715L |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Pouze dveře. Pro instalaci do niky je zapotřebí přikoupit ZL4989 ZOOM magnetický profil.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Levé |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961571 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Skládací |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Comad SET-NOW B OAK 50CM S UN GAJA 35 Nábytková zostava 50 cm s umývadlom na dosku
expedícia do 10 dní191,58 €
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 50 cm s doskou, 1 zásuvka, drážkovaná, matná biela - 91A20-05023-1-BFC01
expedícia do 10 dní217,92 €

