ZOOM LINE BLACK bočná stena 800mm, číre sklo ZL3280B
ZOOM LINE BLACK bočná stena 800mm, číre sklo ZL3280B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL3280B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 26.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913856136 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Doporučujeme přikoupit
ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 1200mm, číre sklo ZL1312B
expedícia do 8 dní593,38 €
Pri platbe vopred iba 550,00 €
ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 1000mm, číre sklo ZL1310B
expedícia do 8 dní542,38 €
Pri platbe vopred iba 503,00 €
ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 800mm, číre sklo ZL1280B
expedícia do 8 dní509,60 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 135 x 70 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2-135-070-60-00
expedícia do 10 dní488,84 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút 135 x 70 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 8C2-135-070-95-00
expedícia do 10 dní494,73 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 135 x 70 cm, čierny rám, čierna - 8C2-135-070-70-70-L
expedícia do 10 dní491,80 €


