ZOOM LINE BLACK bočná stena 900mm, číre sklo ZL3290B
ZOOM LINE BLACK bočná stena 900mm, číre sklo ZL3290B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL3290B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 29.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913856143 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 900mm, číre sklo ZL1290B
expedícia do 8 dní520,52 €
Pri platbe vopred iba 482,00 €
ZOOM LINE BLACK rozširovací profil pre nástenný pevný profil, 15mm ZL915B
expedícia do 8 dní72,50 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 800mm, číre sklo ZL1280B
expedícia do 8 dní509,60 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
Mohlo by vás zaujímať
305,61 €
Pri platbe vopred iba 283,00 €
DEEP bočná stena 900x1650mm, číre sklo MD3316
expedícia do 8 dní156,27 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
ROLLS LINE bočná stena 900mm, výška 2000mm, číre sklo RL3315
expedícia do 8 dní272,83 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €


