ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 1200mm, číre sklo ZL1312B
ZOOM LINE BLACK sprchové dvere 1200mm, číre sklo ZL1312B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1312B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 1170 mm |
| Inštalačná šírka do | 1200 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 38.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913856044 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
24,78 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1150x130x55 mm GMO17
expedícia do 8 dní254,06 €
Pri platbe vopred iba 237,00 €
260,66 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
ZOOM LINE BLACK rozširovací profil pre nástenný pevný profil, 15mm ZL915B
expedícia do 8 dní72,50 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE KOMPONENT sprchové dvere 1180-1210 mm, číre sklo TL5012
expedícia do 8 dní436,75 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
ZOOM LINE sprchové dvere 1200mm, číre sklo ZL1312
expedícia do 8 dní447,67 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €
DEEP sprchové dvere 1200x1650mm, číre sklo MD1216
expedícia do 8 dní287,39 €
Pri platbe vopred iba 266,00 €


