Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm L/P variant ZL1312BZL3280B
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm L/P variant ZL1312BZL3280B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1312BZL3280B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Rozmer | 120x80 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 64.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902994 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x80x4cm, biela 48511
expedícia do 8 dní360,24 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, biela GS120W
expedícia do 8 dní184,24 €
Pri platbe vopred iba 176,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1300x900mm, L/P variant, číre sklo EL1315EL3315EL3315
expedícia do 8 dní765,83 €
Pri platbe vopred iba 707,00 €
Easy Line obdĺžnik/štvorec sprchovací kút pivot dvere 900-1000x1000mm L/P variant, brick sklo
expedícia do 8 dní478,61 €
Pri platbe vopred iba 442,00 €
EASY LINE trojstenný sprchovací kút 1200x1000mm, L/P variant, Brick sklo EL1238EL3438EL3438
expedícia do 8 dní786,67 €
Pri platbe vopred iba 727,00 €


