Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm L/P variant ZL1290BZL3210B
Zoom Line Black obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm L/P variant ZL1290BZL3210B
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1290BZL3210B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE BLACK |
| Rozmer | 90x100 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 815 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 61.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902956 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x90x4cm, biela 51111
expedícia do 8 dní342,04 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
323,82 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
GELCO sklopné sedátko do sprchového kúta 32,5x32,5 cm, tmavo šedá GS120G
expedícia do 8 dní143,71 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
Mohlo by vás zaujímať
829,38 €
Pri platbe vopred iba 766,00 €
763,40 €
Pri platbe vopred iba 705,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800mm, okrúhle pojazdy TL1580-5005
expedícia do 8 dní731,79 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €


