Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x700mm L/P variant ZL1310ZL3270
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1000x700mm L/P variant ZL1310ZL3270
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1310ZL3270 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 100x70 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 520 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 52.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902284 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 100x70x4cm, biela 71565
expedícia do 8 dní316,54 €
Pri platbe vopred iba 293,00 €
211,10 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMO12
expedícia do 8 dní207,81 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800 mm, Ľ/P variant AL4212BAL5912B
expedícia do 8 dní878,01 €
Pri platbe vopred iba 811,00 €
EASY LINE trojstenný sprch. kút 800-900x800mm, dvere, L/P, číre sklo EL1615EL3215EL3215
expedícia do 8 dní661,63 €
Pri platbe vopred iba 611,00 €


