Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm L/P variant ZL1311ZL3210
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm L/P variant ZL1311ZL3210
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1311ZL3210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 110x100 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 570 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 64.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901591 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
SOUND sprchové sedátko, 38x35, 5cm, sklopné, biela 2282
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
427,99 €
Pri platbe vopred iba 397,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800mm, hranaté pojazdy TL1380-5002
expedícia do 8 dní697,07 €
Pri platbe vopred iba 644,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x900mm L/P variant, brick sklo EL1138EL3338
expedícia do 8 dní499,44 €
Pri platbe vopred iba 461,00 €
867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €


