Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x700mm L/P variant ZL1313ZL3270
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x700mm L/P variant ZL1313ZL3270
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1313ZL3270 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 130x70 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 61.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902314 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
211,10 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMO12
expedícia do 8 dní207,81 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 650x112x55mm GMO22
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
Mohlo by vás zaujímať
801,60 €
Pri platbe vopred iba 740,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x1000mm L/P variant ZL1290ZL3210
expedícia do 8 dní614,05 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 700x1000mm L/P variant ZL1270ZL3210
expedícia do 8 dní589,74 €
Pri platbe vopred iba 545,00 €


