Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800mm L/P variant ZL1313ZL3280
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1300x800mm L/P variant ZL1313ZL3280
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1313ZL3280 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 130x80 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 64.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901638 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
409,79 €
Pri platbe vopred iba 380,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 130x80x3, 5cm HI13080
expedícia do 8 dní414,61 €
Pri platbe vopred iba 387,00 €
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm L/P variant EL1115EL3415
expedícia do 8 dní492,49 €
Pri platbe vopred iba 455,00 €
EASY LINE obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, skladacie dvere, L/P variant, číre sklo
expedícia do 8 dní482,07 €
Pri platbe vopred iba 445,00 €
Easy Line obdĺžniková zástena 1000x800mm, číre sklo EL1015EL3215
expedícia do 8 dní457,77 €
Pri platbe vopred iba 423,00 €


