Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 700x1000mm L/P variant ZL1270ZL3210
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 700x1000mm L/P variant ZL1270ZL3210
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1270ZL3210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 70x100 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 615 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 53.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902253 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 650x112x55mm GMO22
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
211,10 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x700mm L/P variant ZL1312ZL3270
expedícia do 8 dní634,89 €
Pri platbe vopred iba 586,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, okrúhle pojazdy TL1110-5005
expedícia do 8 dní731,06 €
Pri platbe vopred iba 677,00 €
829,38 €
Pri platbe vopred iba 766,00 €


