Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 700x800mm L/P variant ZL1270ZL3280
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 700x800mm L/P variant ZL1270ZL3280
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1270ZL3280 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 70x80 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 615 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 47.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902239 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 650x112x55mm GMO22
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMQ32
expedícia do 8 dní204,50 €
Pri platbe vopred iba 191,00 €
Závesný háčik na sprchové zásteny, chróm 37020
expedícia do 8 dní3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, číre sklo L/P varianta
expedícia do 8 dní654,58 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1000mm, okrúhle pojazdy TL1310-5005
expedícia do 8 dní731,79 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1500x1000mm L/P variant ZL1315ZL3210
expedícia do 8 dní718,25 €
Pri platbe vopred iba 663,00 €


