Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm L/P variant ZL1280ZL3210
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm L/P variant ZL1280ZL3210
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1280ZL3210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 80x100 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 715 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 56.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913901508 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
378,46 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
28,62 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE sprchové dvere otočné 880-1020mm, číre sklo EL1715
expedícia do 8 dní294,68 €
Pri platbe vopred iba 273,00 €
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1100x700mm, okrúhle pojazdy TL1170-5005
expedícia do 8 dní644,96 €
Pri platbe vopred iba 596,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm L/P variant ZL1312ZL3210
expedícia do 8 dní669,62 €
Pri platbe vopred iba 619,00 €


