Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 800x700mm L/P variant ZL1280ZL3270
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 800x700mm L/P variant ZL1280ZL3270
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1280ZL3270 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 80x70 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 715 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 47.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902260 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
211,10 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 80x70x4cm, biela 11091
expedícia do 8 dní243,69 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMQ32
expedícia do 8 dní204,50 €
Pri platbe vopred iba 191,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm L/P variant EL1215EL3315
expedícia do 8 dní499,44 €
Pri platbe vopred iba 461,00 €
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm L/P variant ZL1312ZL3210
expedícia do 8 dní669,62 €
Pri platbe vopred iba 619,00 €
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1100x700mm, hranaté pojazdy TL1170-5002
expedícia do 8 dní644,96 €
Pri platbe vopred iba 596,00 €


