Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x700mm, L/P variant ZL1390ZL3270
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 900x700mm, L/P variant ZL1390ZL3270
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1390ZL3270 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 90x70 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 470 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 49.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913905810 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
211,10 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 650x112x55mm GMO22
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMQ32
expedícia do 8 dní204,50 €
Pri platbe vopred iba 191,00 €
Mohlo by vás zaujímať
EASY LINE obdĺžnikový sprchovací kút 700x900mm, skladacie dvere, L/P variant, číre sklo
expedícia do 8 dní464,71 €
Pri platbe vopred iba 429,00 €
ZOOM obdĺžnikový sprchovací kút 700x900mm, rohový vstup ZL4715R-02
expedícia do 8 dní718,25 €
Pri platbe vopred iba 663,00 €
EASY LINE trojstenný sprch. kút 900x700mm, sklad.dvere, L/P, číre sklo EL1990EL3115EL3115
expedícia do 8 dní689,42 €
Pri platbe vopred iba 637,00 €


