ZOOM LINE sprchové dvere 800mm, číre sklo ZL1280
ZOOM LINE sprchové dvere 800mm, číre sklo ZL1280
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1280 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 715 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 770 mm |
| Inštalačná šírka do | 800 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 25.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844140 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
253,08 €
Pri platbe vopred iba 235,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
AURA sprchová vanička z liateho mramoru, štvorec 80x80x4cm, biela 42511
expedícia do 8 dní250,97 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 750x130x55 mm GMO13
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
SOUND sprchové sedátko, 38x35, 5cm, sklopné, biela 2282
expedícia do 8 dní138,40 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZOOM BLACK sprchové dvere do niky 800mm, číre sklo, pravé ZL4815BR-01
expedícia do 8 dní530,70 €
Pri platbe vopred iba 490,00 €
ZOOM sprchové dvere skladacie 800mm, číre sklo, ľavé ZL4815L
expedícia do 8 dní378,46 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €


