ZOOM LINE sprchové dvere dvojkrídlové 900mm, číre sklo ZL1790
ZOOM LINE sprchové dvere dvojkrídlové 900mm, číre sklo ZL1790
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1790 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie dvojkrídlové |
| Šírka vstupu | 763 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Inštalačná šírka od | 880 mm |
| Inštalačná šírka do | 920 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 28.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913865633 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
24,12 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 850x130x55 mm GMO14
expedícia do 8 dní221,02 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
371,18 €
Pri platbe vopred iba 344,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 850x112x55mm GMO24
expedícia do 8 dní230,93 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €
Mohlo by vás zaujímať
167,87 €
Mexen Ares elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, čierny - W102-1200-600-2600-70
expedícia do 10 dní168,28 €


