ZOOM sprchové dvere skladacie 900mm, číre sklo, ľavé ZL4915L
ZOOM sprchové dvere skladacie 900mm, číre sklo, ľavé ZL4915L
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL4915L |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Pouze dveře. Pro instalaci do niky je zapotřebí přikoupit ZL4989 ZOOM magnetický profil.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ZOOM |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do kombinace |
| Typ otevírání | Skládací |
| Směr otevírání | Levé |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 6 mm |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913961649 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
.
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Skládací |
Doporučujeme přikoupit
ZOOM LINE rozširovací profil pre nástenný otočný profil, 20mm ZL920
expedícia do 8 dní68,84 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE posuvné dvere 880-900mm, výška 2000mm, číre sklo AL1590C
expedícia do 8 dní382,11 €
Pri platbe vopred iba 354,00 €
ZOOM LINE sprchové dvere 900mm, číre sklo ZL1290
expedícia do 8 dní389,38 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €
ZOOM LINE sprchové dvere dvojkrídlové 900mm, číre sklo ZL1790
expedícia do 8 dní407,60 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €

