Zrkadlo s policou 50x75cm, CU free, čierna mat 60704
Zrkadlo s policou 50x75cm, CU free, čierna mat 60704
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-22492S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Police se přilepí k zrcadlu pomocí 3M pásky, která je součástí balení
- Doporučujeme zavěsit pomocí 2 samolepících úchytů pro zrcadla, kód ZS123
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x75 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 750 mm |
| Typ zrcadla | Zrcadla s policí |
| Tvar | Obdélník |
| Výbava | Bez úchytu, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 4.8217 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913116766 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Odtieň drezu | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine Zrkadlo 60x80cm, obdĺžnik, bez úchytu 22493
expedícia do 8 dní26,30 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
155,91 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
148,29 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €

