ALETTE keramické umývadlo na dosku, vysoké, Ø 41cm, biela
ALETTE keramické umývadlo na dosku, vysoké, Ø 41cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR459 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 41x18 cm |
| Průměr | 410 mm |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 410 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 8.9700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114755 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Mohlo by vás zaujímať
31,49 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Spirella pedálový odpadkový kôš ADONIS matná čierna oceľ bambusové veko 30 L 10.21091
expedícia do 4 dní82,40 €


