ALGA umývadlo, liaty mramor, 44x22cm, biela AG440
ALGA umývadlo, liaty mramor, 44x22cm, biela AG440
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AG440 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 44x22 cm |
| Šířka | 440 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 6.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913956546 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
17,26 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
478,61 €
Pri platbe vopred iba 442,00 €
1 018,61 €
Pri platbe vopred iba 961,00 €
GODIVA umývadlo 58x44cm, liaty mramor, biela GU058
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €


