ALIX galerka s LED osvetlením 66x70x17, 5cm, ľavá / pravá, borovica rustik AX166-0016
ALIX galerka s LED osvetlením 66x70x17, 5cm, ľavá / pravá, borovica rustik AX166-0016
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AX166-0016 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ALIX GALERKY |
| Rozmer | 66x70x17,5 cm |
| Šírka | 660 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Farba LED | Denná biela (4 000 - 5 000 K) |
| Svietivosť | 950 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 19.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913896439 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 60cm, chróm SH060
expedícia do 8 dní20,63 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Bezdotyková senzorová sada na osvetlenie galerky SZ700
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
668,52 €
Pri platbe vopred iba 634,00 €
DESNA oválne zrkadlo vo vyrezávanom ráme, 80x100cm, strieborná IN344
expedícia do 8 dní208,14 €
Pri platbe vopred iba 197,00 €
SCULE zrkadlo v ráme, 80x150cm, strieborná IN334
expedícia do 8 dní228,41 €
Pri platbe vopred iba 217,00 €

