MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 80x70x16cm, dub alabama MC080-0022
MIRRÓ galerka s LED osvetlením, 80x70x16cm, dub alabama MC080-0022
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MC080-0022 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIRRÓ |
| Rozmer | 80x70x16 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hĺbka | 160 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Príkon | 8.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 568 lm |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka, Obojstranné zrkadlové dvierka, Spomaľovacie pánty |
| Hmotnosť / ks | 22.5000 kg |
| EAN | 8590913940484 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
RIWA otvorená polica 30x70x15cm, dub alabama RIW300-0022
expedícia do 8 dní133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €
Police ku galerke, vrátane uchytenia, 80cm, chróm SH080
expedícia do 8 dní22,77 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
RIWA otvorená polica 20x70x15 cm, ľavá/pravá, dub alabama RIW250-0022
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ACCORD zrkadlo s fazetou 700x900mm, zaguľatené rohy, bez úchytu MF444
expedícia do 8 dní50,53 €
Pri platbe vopred iba 48,00 €
FLOAT okrúhle zrkadlo s LED podsvietením ? 740mm, biela 22574
expedícia do 8 dní344,04 €
Pri platbe vopred iba 326,00 €
195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €


