ALTAIR skrinka s doskou 62,5 cm, biela/dub emporio AI267-02
ALTAIR skrinka s doskou 62,5 cm, biela/dub emporio AI267-02
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI267-02 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | ALTAIR II |
| Rozměr | 62,5x36,8x45,2 cm |
| Šířka | 625 mm |
| Výška | 368 mm |
| Hloubka | 452 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 37.6500 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913974533 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
SISTEMA keramické umývadlo 50x42cm, biela 10SF50051
expedícia do 8 dní94,92 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Keramické umývadlo 42x15x34 cm, na dosku 49412
expedícia do 8 dní56,80 €
Pri platbe vopred iba 54,00 €
Mohlo by vás zaujímať
231,77 €
Pri platbe vopred iba 220,00 €
Aqualine ZOJA umývadlová skrinka 61,5x74x32cm, 2x dvierka, 1x zásuvka, dub platín 51165
expedícia do 8 dní133,04 €
Pri platbe vopred iba 127,00 €
Aqualine ZOJA umývadlová skrinka 61,5x74x32cm, 2x dvierka, 1x zásuvka, biela 51065A
expedícia do 8 dní135,34 €
Pri platbe vopred iba 129,00 €


