ALTAIR umývadlová skrinka 57x72,5x45cm, biela AI260
ALTAIR umývadlová skrinka 57x72,5x45cm, biela AI260
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI260 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 57x72,5x44,8 cm |
| Šírka | 570 mm |
| Výška | 725 mm |
| Hĺbka | 448 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 27.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914317 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
103,68 €
Pri platbe vopred iba 99,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Aqualine SAVA 60 nábytkové umývadlo 60x16,5x46 cm 2060
expedícia do 8 dní103,68 €
Pri platbe vopred iba 99,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, malá zátka, hr.30-45mm, chróm TF8001
expedícia do 8 dní10,86 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 57x72,5x45cm, dub emporio AI360
expedícia do 8 dní270,28 €
Pri platbe vopred iba 257,00 €
Aqualine ALTAIR umývadlová skrinka 52x72, 5x45cm, čierna mat AI655
expedícia do 8 dní251,22 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
PANEDA STRIP umývadlová skrinka 59,5x55x45,2cm, dub emporio PN360
expedícia do 8 dní209,28 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €


