AMAROK umývadlo, liaty mramor, 40x22cm, batéria vľavo, čierna mat AR400B
AMAROK umývadlo, liaty mramor, 40x22cm, batéria vľavo, čierna mat AR400B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR400B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Pozor: Nelze použít pro nábytek LATUS V.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SMALL |
| Rozměr | 40x11x22 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Umývátko (malé) |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 6.7600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955952 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, dub alabama strip/dub alabama LT110-2322
expedícia do 8 dní181,11 €
Pri platbe vopred iba 172,00 €
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, borovica rustik (LT113) LT110-1616
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
86,21 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €


