ANHELO sklenené gravírované umývadlo na dosku Ø 39,5cm, čierna
ANHELO sklenené gravírované umývadlo na dosku Ø 39,5cm, čierna
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TY317B |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEAUTY |
| Rozměr | 39,5x12 cm |
| Průměr | 395 mm |
| Šířka | 395 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 395 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114977 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
45,55 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €
Kovová podložka medzi umývadlo a dosku, výška 10mm, čierna mat TY6401B
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flip vaňová zástena jednokrídlová 80 x 150 cm, mráz, zlatá - 894-080-101-50-30
expedícia do 10 dní163,80 €
Mexen Flip vaňová zástena jednokrídlová 100 x 150 cm, transparentná, zlatá - 894-100-101-50-00
expedícia do 10 dní169,46 €


