Aqualine DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 600x1680 mm, biela ILR66T
Aqualine DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 600x1680 mm, biela ILR66T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILR66T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT & ORBIT |
| Rozmer | 600x1680 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1680 mm |
| Objem | 9.30 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 1000 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 560 mm |
| Výkon | 1013 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 16.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929311 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
Sušiak 4 uterákov na vykurovacie telesá, univerzálne upínanie, dĺžka 60cm, biela 25-03-SV460
skladom49,14 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
CORNER COMBI SIMPLY pripojovacia sada ventilov triaxiálne, pravé prevedenie, chróm CP330S
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, číra 202500
expedícia do 8 dní5,52 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
Mohlo by vás zaujímať
449,31 €
Pri platbe vopred iba 419,00 €
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 60 cm s doskou, 1 zásuvka, drážkovaná, matná čierna - 91A20-06047-1-BFC71
expedícia do 10 dní312,15 €


