Aqualine DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 750x1680 mm, biela ILR67T
Aqualine DIRECT vykurovacie teleso s bočným pripojením 750x1680 mm, biela ILR67T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-ILR67T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | DIRECT & ORBIT |
| Rozmer | 750x1680 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 1680 mm |
| Objem | 11.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 1000 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 710 mm |
| Výkon | 1269 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 19.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913929328 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Príslušenstvo
391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, biela 202502
expedícia do 8 dní5,52 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
289,16 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €
RAV SLEZÁK Batéria termostatická vaňová metal grey kartáčovaná TRM54.5MGK
expedícia do 8 dní216,43 €
AQUALINE 35 umývadlová batéria s otočnou hubicou, bez výpuste, ECO kartuša, chróm 52196-01
expedícia do 8 dní49,32 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €


