Aqualine PIEDRA nábytkové umývadlo 81x46cm 43081
Aqualine PIEDRA nábytkové umývadlo 81x46cm 43081
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-43081 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SANOVIT |
|---|---|
| Rozmer | 81x46,5 cm |
| Šírka | 810 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hĺbka | 465 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 19.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913925979 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
560,01 €
Pri platbe vopred iba 531,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
EZARA umývadlová skrinka 79,8x52x46cm, dub cuneo EZ801-2525
expedícia do 8 dní387,45 €
Pri platbe vopred iba 368,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
115,12 €
42,75 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €


