CIRASA umývadlová skrinka 79,8x52x46cm, dub strieborný CR801-1111
CIRASA umývadlová skrinka 79,8x52x46cm, dub strieborný CR801-1111
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CR801-1111 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Standardně dodáváno s úchytkou CT192C
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | CIRASA |
| Rozměr | 79,8x52x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub stříbrný |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| EAN | 8590913928055 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | šedá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
140,54 €
Pri platbe vopred iba 133,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
125,24 €
Pri platbe vopred iba 119,00 €
188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CIRASA umývadlová skrinka 79,8x52x46cm, carina strip CR801-4141S
expedícia do 8 dní560,01 €
Pri platbe vopred iba 531,00 €
LARITA umývadlová skrinka 71x55x48cm, dub graphite LA075
na objednávku1 799,43 €
Pri platbe vopred iba 1 679,00 €


