AQUATIC umývadlo, liaty mramor, 60x46cm, biela AT060
AQUATIC umývadlo, liaty mramor, 60x46cm, biela AT060
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AT060 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 60x12x46 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913971464 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, hranatý, chróm SI411
na objednávku38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Podobný tovar
ORINOKO umývadlo 60x45cm, liaty mramor, biela OR060
expedícia do 8 dní203,50 €
Pri platbe vopred iba 193,00 €
Mohlo by vás zaujímať


