ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 762mm, dymové matné sklo AXB80SM
ARCHITEX BLACK MATT sprchová zástena 762mm, dymové matné sklo AXB80SM
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXB80SM |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 762 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové matné sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996733 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | kouřové |
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, čierna mat EG1425 59098
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, čierna mat 1301-08B
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1062mm, matné sklo AXC110MT
expedícia do 8 dní379,96 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 600 mm ES1060-01
expedícia do 8 dní197,27 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
327,87 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €

