ARCHITEX CHROM sprchová zástena 862mm, dymové sklo AXC90SC
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 862mm, dymové sklo AXC90SC
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXC90SC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 862 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995590 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Diego 1-miskový granitový drez s kuchynskou batériou Elia, béžová - 6512-69-670101-50
expedícia do 10 dní198,46 €
Mexen Diego 1miskový granitový drez s kuchynskou batériou Telma, čierna - 6512-77-670200-50
expedícia do 10 dní180,07 €

