ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1062mm, sklo Marron AXC110MR
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1062mm, sklo Marron AXC110MR
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXC110MR |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1062 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996108 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 962mm, sklo Flute AXC100FL
expedícia do 8 dní373,01 €
Pri platbe vopred iba 345,00 €
ESCA BLACK MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo číre, 300 mm ES1030-02
expedícia do 8 dní168,10 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1062mm, sklo Flute AXC110FL
expedícia do 8 dní393,86 €
Pri platbe vopred iba 364,00 €

