ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1162mm, sklo Flute AXC120FL
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1162mm, sklo Flute AXC120FL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXC120FL |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1162 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995903 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
243,69 €
Pri platbe vopred iba 226,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Vaňový set Eve:CBV60106B, CB700C, CB110H, CB475L, CBQ60101L CB650VE1
expedícia do 8 dní132,00 €
Pri platbe vopred iba 117,00 €
Mexen Kai DR70 podomietková vaňa a sprchový set s dažďovou sprchou 30 cm, zlatá - 77602DR70301-60
expedícia do 10 dní211,66 €

