ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1362mm, sklo Flute AXC140FL
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 1362mm, sklo Flute AXC140FL
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXC140FL |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 1362 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Flute sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 38.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913995934 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | flute |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
ESCA pretoková lišta 1200mm, chróm ES7410 56196
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Mohlo by vás zaujímať
348,71 €
Pri platbe vopred iba 322,00 €
ESCA WHITE MATT jednodielna sprchová zásten k stene, dymové matné sklo, 1200 mm ES1412-03
expedícia do 8 dní348,71 €
Pri platbe vopred iba 322,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, číre sklo AXC70CL
na objednávku279,25 €
Pri platbe vopred iba 258,00 €

