ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, sklo Marron AXC70MR
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, sklo Marron AXC70MR
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-AXC70MR |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | ARCHITEX |
| Šířka | 662 mm |
| Výška | 2100 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Marron sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 31.0850 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913996061 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | marron |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, chróm 1301-08
expedícia do 8 dní14,21 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Závesná sklenená polička na sprchovú zástenu 400x180x125mm, chróm 1301-15
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
Police na walk-in zástenu, 142cm, chróm EG1410 59096
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 662mm, sklo Flute AXC70FL
expedícia do 8 dní307,03 €
Pri platbe vopred iba 284,00 €
ESCA CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové matné sklo, 1100 mm ES1411-05
expedícia do 8 dní377,52 €
Pri platbe vopred iba 349,00 €
ARCHITEX CHROM sprchová zástena 762mm, sklo Flute AXC80FL
expedícia do 8 dní327,87 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €

