ARDEA keramické umývadlo na dosku, 60,5x41,5cm, biela
ARDEA keramické umývadlo na dosku, 60,5x41,5cm, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR043-40 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 60,5x14x41,5 cm |
| Šířka | 605 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Balení neobsahuje | Výpust |
| EAN | 8590913135309 |
| Taric | 69109000 |
| Hmotnost / ks | 8.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
.
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/biela CV1232W 59352
expedícia do 8 dní11,92 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
PERA keramické umývadlo 62,5x14x42 cm, na dosku AR457
expedícia do 8 dní115,62 €
Pri platbe vopred iba 110,00 €
CALEO keramické umývadlo na dosku, 60x42cm, bianco carrara CA590BC
expedícia do 8 dní172,56 €
Pri platbe vopred iba 164,00 €

