ARUBA konštrukcia s policou 208,4x40x49 cm, čierna mat ARK210
ARUBA konštrukcia s policou 208,4x40x49 cm, čierna mat ARK210
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ARK210 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 2084 mm |
| Výška | 400 mm |
| Hĺbka | 490 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Oceľ |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Hmotnosť / ks | 38.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913892301 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
1 474,38 €
Pri platbe vopred iba 1 391,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LOREA skrinka s umývadlom 141x46x51, 5cm, ľavá, dub collingwood/čierna mat LE070-1935-L-06
expedícia do 8 dní867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €
LOREA skrinka s dvojumývadlom 181x46x51, 5cm, dub collingwood/čierna mat LE080-1935-07
expedícia do 8 dní1 075,64 €
Pri platbe vopred iba 994,00 €
Kúpeľňový set TREOS 145, dub Polar KSET-017
na objednávku2 228,71 €
Pri platbe vopred iba 2 059,00 €


