ASTRA R SLIM asymetrická vaňa 165x80x48cm, biela 34611S
ASTRA R SLIM asymetrická vaňa 165x80x48cm, biela 34611S
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-34611S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 165x80x48 cm |
| Dĺžka | 1650 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Inštalácia | Inštalácia do pravého rohu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraja 18 mm (SLIM) |
| Hmotnosť / ks | 22.8220 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729085430 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Vaňová súprava s napúšťaním, bovden, dĺžka 675mm, zátka 72mm, biela 71685W
expedícia do 8 dní214,55 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Krycia lišta okolo vane 2x195cm, 2x roh, 2x ukončenie 91020
expedícia do 8 dní23,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ASTRA WL SLIM asymetrická vaňa 165x90x48cm, biela 30611S
na objednávku577,35 €
Pri platbe vopred iba 535,00 €
691,73 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
ASTRA WR asymetrická vaňa 165x90x48cm, biela 31611
na objednávku480,45 €
Pri platbe vopred iba 445,00 €


