ATON stojanková drezová batéria so spŕškou, čierna mat EV125B
ATON stojanková drezová batéria so spŕškou, čierna mat EV125B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EV125B |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 98 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hloubka | 258 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 150 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Flexibilní ramínko |
| Hmotnost / ks | 3.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913111945 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Podobný tovar
SILI stojanková drezová batéria, silikónové ramienko, čierna / chróm SR426
expedícia do 8 dní109,94 €
Pri platbe vopred iba 104,00 €
FLAWO stojanková drezová batéria s výsuvnou sprškou, čierna mat FR576B
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
Mohlo by vás zaujímať

