AVICE doska 130x36cm, aquamarine AV1366
AVICE doska 130x36cm, aquamarine AV1366
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1366 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 130x5x36 cm |
| Šířka | 1300 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Tyrkysová |
| Dekor | Aquamarine |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 14.2000 kg |
| EAN | 8590913937835 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | šedá |
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO prídavný panel 350mm, číre sklo, čierna GX3514
expedícia do 8 dní95,48 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €
VARIO prídavný panel 350mm, číre sklo, chróm GX3510
expedícia do 8 dní92,16 €
Pri platbe vopred iba 86,00 €

