TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, matné sklo GT2210-10M-G
TRINITY GOLD MATT štvorcový sprchovací kút 1000x1000mm, matné sklo GT2210-10M-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2210-10M-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 100x100 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Čtvercové - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 104.7300 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
311,44 €
Pri platbe vopred iba 289,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIGMA SIMPLY obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P variant, číre sklo GS1111GS3180
expedícia do 8 dní502,91 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
Mexen Mist-H L Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 110 x 80 cm, priehľadný, zlatý - 8A5L-110L-080P-50-00
expedícia do 10 dní538,92 €


